Scroll to top
  szyte na miarę

Ukształtuj swój pomysł.

Tą dziedziną zajmuje się Reca Plast srl – nasza spółka macierzysta we Włoszech. Chętnie pomożemy Państwu w pośredniczeniu w rozmowach i przedstawieniu ofert.

Warsztat mechaniczny rozwinął się wraz ze wzrostem potencjału i potrzeb działów zajmujących się przetwarzaniem tworzyw sztucznych i obecnie stanowi filar firmy Reca Plast: jest gwarancją skutecznej, standardowej i nadzwyczajnej obsługi serwisowej form wtryskowych na potrzeby grupy Reca Plast, jak również dla Klientów zewnętrznych.

Od pierwszych pras wtryskowych z lat 80-tych, dzisiaj R&D Reca Plast srl  do realizacji pomysłu własnego i/lub zleconego, wykorzystuje wysoko wyspecjalizowaną kadrę, potrafiącą posługiwać się zarówno dwu/trójwymiarowymi narzędziami CAD, jak i narzędziami analitycznymi takimi jak MoldFlow , CAMoDEA, nadających się do opracowywania modeli cyfrowych, które umożliwiają przeprowadzenie szczegółowych analiz w dziale produkcji przed właściwą obróbką, a to dzięki nowoczesnemu warsztatowi mechanicznemu wyposażonemu w zaawansowane technologie najnowszej generacji.

Posiadany park maszynowy (8 maszyn CNC, w tym centra obróbcze i frezarki, wiertarka CNC, elektrodrążarka drutowa i  wgłębna, tokarka CNC z automatyczną głowicą,  szlifierka i inne narzędzia niezbędne do oprzyrządowania i regulacji) pozwala na obróbkę form o wymiarach do 1500×1300 mm i wadze do 10 ton.

Inne usługi

Najnowocześniejszy i szyty na miarę projekt

Reca Plast przywiązuje dużą wagę do rozwoju własnych i zleconych produktów, od projektu wyrobu po analizę strukturalną, w procesie pozwalającym na optymalizację kosztów produkcji.

Wytłaczanie / formowanie z rozdmuchem

Wydmuchiwanie stosuje się do produkcji pustych korpusów, takich jak puszki i butelki.

Formowanie wtryskowe

Stosowane głównie materiały to: polipropylen, TRITAN, ABS, kauczuk termoplastyczny, nylon, poliwęglan, polietylen, polistyren, PMMA i SAN, również o właściwościach samogasnących.

  

Jesteśmy zawsze dostępni, skontaktuj się z naszym działem:

Zapisz się do naszego newslettera

Czy chcesz sprawdzić swoją ciekawość?
Nie trać więcej czasu i zapisz się do naszego newslettera.

     Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych Przeczytaj politykę prywatności