Scroll to top
  

Wartość dodana: made in Italy .

Reca Plast przywiązuje dużą wagę do rozwoju własnych i zleconych produktów, od projektu wyrobu po analizę strukturalną, w procesie pozwalającym na optymalizację kosztów produkcji. W rzeczywistości rozwiązania oferowane przez Reca Plast odzwierciedlają potencjał projektowy i modelarski jej biura technicznego, ważny w rozwoju komponentów technicznych, ale także przedmiotów codziennego użytku: dbałość o design doprowadziła w rzeczywistości do stworzenia szerokiej gamy plastikowych artykułów gospodarstwa domowego.

  

Wykwalifikowani technicy codziennie pracują nad zapewnieniem skutecznych rozwiązań dla industrializacji każdego rodzaju pomysłu , dzięki zastosowaniu zaawansowanego oprogramowania CAD-CAM i szybkiemu prototypowaniu .

W fazie projektowania nowego produktu nasz zespół pracuje na rzecz Klienta, wspierając go od projektu koncepcyjnego do prototypów. Poprzez zbieranie, analizę i syntezę danych nasi projektanci mogą stworzyć dowolny model fizyczny, rysując ręcznie i za pomocą komputerów, w celu określenia rozkładu sił wewnętrznych i ruchów lub naprężeń, odkształceń i przemieszczeń, stopnia odporności konstrukcji gotowego wyrobu. W ten sposób już na etapie projektowania rozwiązywane są wszystkie problemy związane z inżynierią formy.

Inne usługi

Niestandardowe formy

Dział konstrukcji form wtryskowych i wytłaczanych Reca Plast opiera się na doświadczeniu projektowym i produkcyjnym naszych techników oraz dysponuje zaawansowanymi technologicznie maszynami.

Wytłaczanie / formowanie z rozdmuchem

Wydmuchiwanie stosuje się do produkcji pustych korpusów, takich jak puszki i butelki.

Formowanie wtryskowe

Reca Plast Poland posiada w swoim parku maszynowym łącznie 15 wtryskarek głównie Wittmann Battenfeld oraz Sandretto i Demag o tonażu od 35 do 450 ton.

  

Jesteśmy zawsze dostępni, skontaktuj się z naszym działem:

Zapisz się do naszego newslettera

Czy chcesz sprawdzić swoją ciekawość?
Nie trać więcej czasu i zapisz się do naszego newslettera.

     Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych Przeczytaj politykę prywatności