Scroll to top
Formowanie dla  .
zwój

Najnowocześniejsze i szyte na miarę

W rzeczywistości rozwiązania oferowane przez Reca Plast odzwierciedlają potencjał projektowy i modelarski jej biura technicznego, ważny w rozwoju komponentów technicznych. Produkcja wydziału jest urozmaicona technologią wtrysku z rozdmuchem do produkcji butelek i korpusów pustych.

  

Formowanie z rozdmuchem służy do produkcji pustych korpusów, takich jak kanistry , butelki itp.

Mając możliwość wykorzystania najnowocześniejszego parku maszynowego, ten rodzaj produkcji w Reca Plast jest wręcz zdywersyfikowany:

  • do produkcji butelek i pustych korpusów z PVC do 1000 cm3 i PE do 3000 cm3 stosowana jest technologia formowania wtryskowego z rozdmuchem ;
  • do produkcji współwytłaczanych butelek bi-materiałowych do 500 cm3 (z efektem soft touch) zarówno z PE jak i PP stosowana jest technologia wytłaczania z rozdmuchem.

Wytłaczanie tworzyw sztucznych to szczególna procedura odkształcania plastycznego, której celem jest produkcja elementów o stałym przekroju („wytłaczanych”), plus ultra dla Reca Plast srl .

Inne usługi

Najnowocześniejszy i szyty na miarę projekt i design

Reca Plast przywiązuje dużą wagę do rozwoju własnych i zleconych produktów, od projektu wyrobu po analizę strukturalną, w procesie pozwalającym na optymalizację kosztów produkcji.

Niestandardowe formy

Dział konstrukcji form wtryskowych i wytłaczanych Reca Plast opiera się na doświadczeniu projektowym i produkcyjnym naszych techników oraz dysponuje zaawansowanymi technologicznie maszynami.

Formowanie wtryskowe

Stosowane głównie materiały to: polipropylen, TRITAN, ABS, kauczuk termoplastyczny, nylon, poliwęglan, polietylen, polistyren, PMMA i SAN, również o właściwościach samogasnących.

  

Jesteśmy zawsze dostępni, skontaktuj się z naszym działem:

Zapisz się do naszego newslettera

Czy chcesz sprawdzić swoją ciekawość?
Nie trać więcej czasu i zapisz się do naszego newslettera.

     Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych Przeczytaj politykę prywatności