Scroll to top
  

Formawanie wtryskowe tworzyw sztucznych:

Na przeszło 3000 m² powierzchni produkcyjno-magazynowej przez kilkanaście lat istnienia Reca Plast Poland zrealizowała i wciąż realizuje bardzo wiele złożonych projektów dla tej branży współpracując m.in. z potentatami jak Electrolux i Whirlpool (dawniej Indesit) oraz z mniejszymi, lecz równie istotnymi partnerami, z których wymienić możemy firmy Starpol, Besser, Reco i Konveyor. Obecnie Reca Plast Poland posiada w swoim parku maszynowym łącznie 15 wtryskarek głównie Wittmann Battenfeld oraz Sandretto i Demag o tonażu od 35 do 450 ton. Dzięki nim jesteśmy w stanie produkować elementy ważące mniej niż 1 gram, jak i te o wadze powyżej 1 kg. W naszych procesach wytwarzania używamy szerokiej gamy surowców, m.in. PP, ABS, PA, PC.

  

Inne usługi

Najnowocześniejszy i szyty na miarę projekt i design

Reca Plast przywiązuje dużą wagę do rozwoju własnych i zleconych produktów, od projektu wyrobu po analizę strukturalną, w procesie pozwalającym na optymalizację kosztów produkcji.

Niestandardowe formy

Dział konstrukcji form wtryskowych i wytłaczanych Reca Plast opiera się na doświadczeniu projektowym i produkcyjnym naszych techników oraz dysponuje zaawansowanymi technologicznie maszynami.

Wytłaczanie / formowanie z rozdmuchem

Wydmuchiwanie stosuje się do produkcji pustych korpusów, takich jak puszki i butelki.

  

Jesteśmy zawsze dostępni, skontaktuj się z naszym działem:

Zapisz się do naszego newslettera

Czy chcesz sprawdzić swoją ciekawość?
Nie trać więcej czasu i zapisz się do naszego newslettera.

     Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych Przeczytaj politykę prywatności